KURUMSAL

YILKA ENERJİ 2017 yılında Kayseri 'de kurulmuştur. Firma kurulumundan önce ve sonrasında birçok projeye imza atmıştır.

Elektrik Projeleri, Ölçüm ve raporlama, İşletme sorumluluğu, Enerji projeleri gibi birçok işlemlerde anahtar teslimine kadar geçen süreçte her türlü bilgi ve becerisiyle sizlere hizmet vermektedir. Firmamız yıllardır söz konusu sektörlerde faaliyette bulunmuş ve sektöründe deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerimize ve yatırımcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

YILKA ENERJİ olarak, müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirip, kaliteden taviz vermeden memnuniyetlerini kazanmak temel amaçlarımızdandır. Nitelikli, efektif ve verimli hizmet sunarak ulusal ve uluslararası sektörde önemli temsilciler arasında yerini almış ve ileriye dönük çalışmalarımız ile sektörün lokomotifi olmayı kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.

Bu doğrultuda kendini sürekli geliştiren ve yeniliğe açık uzman kadromuzla birlikte çözüm odaklı ve yaratıcı hizmetlerimizle işiniz işimizdir ilkesini benimseyerek siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız

YILKA ENERJİ olarak öncelikli hedefimiz hizmet verdiğimiz tüm sektörler için bulunduğumuz projelerin, başlangıç ve bitiş süreçlerinin tamamında yer almak, gerekli niteliğin kazandırılması adına süreçlerin titizlik ile takibini sağlamaktır. Malzeme ve donanımların doğru seçimler ile projeye yansıtılmasını sağlamak ve sahada uygulamak, güçlü kadromuz ile projelerin en başından, devreye alınmasına kadar gerekli olabilecek taahhüt, proje hizmetlerini kendi ekibimizle kesintisiz olarak sağlamak öncelikli görevlerimiz arasında yer almaktadır.

Kalite seviyesini arttırmak ve sektörde kalıcı olmak için eğitimin şart olduğunu bilerek ve benimseyerek, çalışmalarımızı ve çalışanlarımızı eğitim, gelişim programlarına dâhil edip, hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

  • SMM Tescil Belgesi 1 kV Üstü ve 1 kV Altı Tesisler
  • Büro Tescil Belgesi
  • YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Yetkilendirme Belgesi
  • Elektrik 1 kV Üstü ve 1 kV Altı Tesisler Topraklama Yetkilendirme Belgesi